Omlouváme se, stránky jsou pod rekonstrukcí v omezeném režimu a proto některé odkazy nefungují. Můžete použít starší verzi webu na tomto odkazu. Ďekujeme.

OZVUČENÍ MENŠÍHO KOSTELA – K4 DSP 1M

NOVINKA - ZCELA NOVÝ TYP OZVUČENÍ VŠE V JEDNOM!

Výhody:
-ozvučení menšího kostela Vše v jednom
-velmi jednoduchá instalace i obsluha
-cenově dostupné řešení i pro malou farnost
-vynikající srozumitelnost

Na našem trhu dlouho chybělo zařízení, které za nízkou cenu a při minimální náročnosti na instalaci dokáže opravdové divy - ozvučit hlavní loď menšího kostela srozumitelným a příjemným zvukem. Inženýři firmy Rduch využili svých více než třicetiletých zkušeností k vytvoření reprosloupu, který v sobě obsahuje vše potřebné - zesilovač, mixážní pult, napájení pro mikrofony i síťový zdroj.

Nyní toto zařízení obsahuje i digitální jednotku DSP, která je známá z větších profesionálních systémů, a která umožňuje úpravu zvuku pro každý prostor.  Součástí DSP je eliminátor zpětné vazby, přepínač předvoleb, nastavitelných pro různý počet posluchačů, i precizní parametrický ekvalizér, který umožňuje eliminovat nežádoucí rušivé části zvukového spektra tak, aby bylo možné zařízení nastavit individuálně pro libovolný prostor. Pro běžné použití pak už stačí jen zapnout vypínač a ozvučení kostela je vyřešeno. Není ani nutné vrtat do zdi - reprosloup lze umístit i na stojan, pokud je žádoucí používat toto ozvučení jako přenosné.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

DSP procesor: