Aktuálně

 
HODNOCENÍ OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ NALEZNETE ZDE:
https://www.firmy.cz/detail/12930358-ozvuk-praha-lysolaje.htmlhttps://www.firmy.cz/detail/12930358-ozvuk-praha-lysolaje.htmlshapeimage_1_link_0

Nové ozvučení má teď i zámek v Českém Krumlově

V listopadu jsme (kromě jiného) také ozvučili Sloupový a Pilířový sál na zámku v Českém Krumlově.

Použili jsme reprosloupy K1, které jsou v interiéru téměř neviditelné, ale mají dostatečný výkon pro ozvučení i rozsáhlejších interiérů.

Svatý Mikuláš v Praze na Malé Straně má nové digitální ozvučení

Chrám svatého Mikuláše je nejvýznamnější barokní stavbou v Praze. Rekonstrukci jeho ozvučení jsme provedli pomocí aktivního, digitálně směrovatelného reprosloupu ACML 3.

Týnský chrám na Staroměstském náměstí má kompletně zrekonstruované ozvučení

Chrám Matky Boží před Týnem je jednou z nejvýznamnějších pražských gotických památek. Je nám velkou ctí, že jsme mohli uplatnit naše dlouholeté zkušenosti na ozvučení tohoto prostoru.

Nové mobilní ozvučení pro Arcibiskupství pražské

Sekretář arcibiskupa Duky od nás převzal nové výkonné mobilní ozvučení ZP-43, které je schopné ozvučit i velký venkovní prostor. Premiéru mělo toto zařízení na Svatojánských slavnostech Navalis 2017.

Nejenom velké a slavné, ale také malé kostely potřebují kvalitní a cenově dostupné ozvučení

Dodáváme kvalitní techniku všude tam, kde je jí zapotřebí, například do kostela sv. Vavřince v Jinonicích nebo Narození Panny Marie ve Zdicích.

Olomoucký arcibiskup Jan Graubner obdržel darem přenosné ozvučení od naší firmy

Přenosné ozvučení ZP-20 má od nás již mnoho kněží, farností, ale i soukromých firem, mateřských škol a dalších institucí. Další významnou osobností je olomoucký arcibiskup Jan Graubner, který jej jistě využije při svých cestách, hlavně tam, kda není přívod elektrické energie a kde je potřeba promluvit před větší skupinou lidí. Bližší informace o tomto výrobku naleznete v rubrice Přenosné ozvučení.


Naše technika byla k vidění a ke slyšení na CSM Olomouc 2017

V rámci Celostátního setkání mládeže v Olomouci se konalo velké množství doprovodných programů. Na části z nich jste mohli slyšet také naší techniku, která pomáhala na přednáškách v sálech a na venkovních katechezích.


Poutní kostel ve Křtinách má od nás nové ozvučení

Nádherná barokní stavba, postavená dle návrhu Jana Blažeje Santiniho-Aichela, je jedním z nejkrásnějších poutních míst v České republice. Proto je nám velkou ctí, že jsme mohli realizovat kompletní rekonstrukci jejího ozvučení, a to včetně přilehlých ambitů.


PŘIJĎTE SI PROHLÉDNOUT NAŠÍ TECHNIKU NA VELETRH
Letos nás opět naleznete na veletrhu Památky 2018, který se koná na pražském Výstavišti ve dnech 8.-9.3.2018. http://www.incheba.cz/veletrh/pamatky.htmlshapeimage_6_link_0
NAŠE MOBILNÍ OZVUČENÍ NA NÁVRATU KARDINÁLA BERANA DO VLASTI
Nejnovější model přenosného ozvučení ZP-43 slouží také Arcibiskupství Pražskému. S jeho pomocí byl ozvučen i slavnostní ceremoniál při příletu ostatků kardinála Berana do České republiky. PRODUKTY/Entries/2018/10/25_Prenosne_ozvuceni.htmlshapeimage_7_link_0

Katedrála svatého Mikuláše v Českých Budějovicích má od nás nové ozvučení

Ozvučení trojlodního katedrálního kostela je velmi náročným testem kvality nejen techniky, ale i odborné lidské práce. Proto jsme velice rádi, že po mnoha letech zní českobudějovická katedrála opravdu srozumitelným a na poslech příjemným zvukem.

Vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého aneb nové ozvučení bez zbytečných nákladů

Jak už z našich webových stránek víte, někdy stačí jeden nebo dva digitální reprosloupy i k ozvučení poměrně velkého kostela. Ale pokrok nezastavíme, takže jsme v říjnu 2018 ozvučili hlavní loď kostela sv. Jana Nepomuckého dvojicí pasivních úzce směrových reprosoustav, což přináší finanční úsporu, ale zároveň zachovává téměř neporušený vzhled interiéru kostela při vynikající srozumitelnosti v celém kostele.

Kostel sv. Mikuláše ve Vršovicích poprvé v historii ozvučen

Dalším příkladem využití směrových pasivních reprosoustav je nové ozvučení kostela sv. Mikuláše. Rovnoměrný a srozumitelný zvuk tak pokrývá celou plochu kostela až ke vstupním dveřím, aniž by bylo nutné instalovat množství malých reproduktorů na stěny kostela, což by v tomto prostém interiéru působilo nepatřičně.

Kostel svatého Havla v Praze

Pro rekonstrukci ozvučení chrámu sv. Havla jsme vybrali reprosoustavy typové řady K2 osazené reproduktory německé firmy VISATON.  Reproduktory této značky můžeme najít i v tak významných objektech, jako je berlínský Bundestag nebo Westminsterský palác v Londýně.

Kostel sv. Jana Křtitele v Manětíně

Nové ozvučení získal před začátkem Adventu také děkanský kostel sv. Jana Křtitele v Manětíně. Výhodou použitých reproduktorů řady K1 je - kromě vysoké srozumitelnosti - extrémně úzká konstrukce pouhých 6,7cm, takže jsou na fotografiích viditelné jen díky tomu, že při správném osvětlení vrhají stín.

Instalace věžních hodin a zvonů 

Ve spolupráci s firmou Rduch, která působí již více než 40 let, nabízíme a zajišťujeme v ČR a SR instalaci a rekonstrukci zvonů i jejich pohonů, věžních hodin a instalaci zvonů elektronických.

Nejen velké, ale hlavně malé kostely, které jsou dominantami našich městeček a vesnic, si zaslouží dobré ozvučení 

Soustředíme se na to, aby každý účastník bohoslužby dobře slyšel - a to bez ohledu na věk nebo místo v kostele. V posledních týdnech jsme nově ozvučili například kostel sv. Jana Evangelisty v Blovicích, kostel sv. Havla ve Vrbicích u Poděbrad nebo evangelický kostel v Miroslavi u Znojma.

Všechny cesty vedou do Říma 

V únoru 2019 jsme provedli kompletní rekonstrukci ozvučení v Papežské Koleji Nepomucenum v Římě.

...tím to ale nekončí


starší příspěvky naleznete po kliknutí zde

Jeruzalémská synagoga a zbrusu nové digitální ozvučení 

Na konci února jsme dokončili nové ozvučení Jeruzalémské synagogy s použitím nejnovějšího modelu digitálně směrovatelného reprosloupu ACML.

Ozvučení elektronických varhan 

Nejen mluvené slovo, ale také zvuk elektronických varhan musí znít co nejlépe. V Bohnickém kostele sv. Václava jsme před Velikonočními svátky instalovali nové ozvučení o celkovém výkonu 1kW s využitím skvělých dvoupásmových reprosoustav KS-8 a subwooferu.

Nové ozvučení kostela sv. Václava ve Vršovicích 

Před Velikonocemi jsme dokončili rekonstrukci ozvučení této perly funkcionalismu architekta Josefa Gočára. K ozvučení hlavní lodi kostela jsme použili dvojici aktivních digitálních reprosoustav ACML3.

Rozhovor o naší práci v časopise Český Bratr 

V aktuálním čísle časopisu Český Bratr 05/2019 se můžete dočíst o naší práci. Rozhovor je na stranách 20/21.

Odkaz zde:

http://www.ceskybratr.cz/archives/20920

Máme rádi funkcionalismus 

Mezi nejzdařilejší sakrální stavby československé meziválečné architektury patří evangelický kostel ve Zlíně. Je nám ctí, že jsme jej mohli ozvučit pomocí zcela nového typu reprosoustav K3,5-120 s unikátním směrovým vyzařováním, které zajišťuje rovnoměrný zvuk v celé ploše kostela.

Jak výrazně zlepšit srozumitelnost v kostele a neutratit zbytečně moc peněz? 

V posledních měsících se nám množí zakázky typu “Máme středně velký kostel, jsme nebohatá farnost, chodí k nám starší lidé, mše jsou dvakrát v týdnu, staré ozvučení se rozpadá a není rozumět ani Slovo”. I na takovéto případy jsme připraveni. Jak jsme si poradili v minulých měsících vidíte také na následujících fotografiích a v GALERII.

Nové ozvučení kostela sv. Markéty ve Zvoli 

I relativně malý kostel potřebuje ozvučit - hlavně kvůli srozumitelnosti mluveného slova pro starší účastníky bohoslužeb, nebo v případě, že presbytář je vzdálen od předních lavic. To je příklad i kostela sv. Markéty ve Zvoli, interiér vidíte na následujících fotografiích a v GALERII.

PF 2020 

Děkujeme za Vaši přízeň a důvěru, kterých si velice vážíme. V roce 2019 jsme kromě mnoha kostelů (katolických i evangelických) - od maličkých třeba na Tožici u Votic nebo ve Lstiboři u Českého Brodu, až po velké, jako je kostel sv.Havla v Rožďalovicích nebo kostel sv. Vojtěcha v pražském semináři - ozvučili také muzeum, synagogu, restauraci a dokonce i salonní rychloloď. Těšíme se na další výzvy v roce 2020 a přejeme Vám vše dobré!

Leden 2020 

Mezi naše nově dokončené projekty patří také ozvučení evangelických kostelů a modliteben, tentokrát v Praze - Nuslích a Mladé Boleslavi.

Březen 2020 

Vzhledem k současné situaci by se mohlo zdát, že ozvučovací technika zahálí v opuštěných kostelích. Opak je ovšem pravdou, naše zařízení je nedílnou součástí přenosů bohoslužeb na internetu.

Reportáž v Událostech ČT 

Jedním z kostelů, kde naše technika pomáhá při přenosu bohoslužeb na internetu, je také červenokostelecký chrám sv. Jakuba Většího, odkud na Květnou neděli vysílala Česká televize reportáž v hlavní zpravodajské relaci. Odkaz naleznete zde:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/220411000100405/obsah/760846-nedelni-mse-bez-vericich

Odkaz na přenosy bohoslužeb zde.

Velikonoce 2020 

Jsme rádi, že nadále přibývá kostelů, které využívají naší techniku i pro přenos bohoslužeb na internetu. Jedním z dalších je i sv. Martin v Holicích u Pardubic.